2023/2024 |
2 |
2e klasse G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O21-1 |
Groep 1 J |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
JO12-2 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
1e klasse (2e fase) 8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
1e klasse (3e fase) 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
2e klasse (4e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse (2e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 2 Vrijgeloot |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse (3e fase) 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 2 1/8e finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/4 finales Groep 2 Kwartfinales |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/2 finales Groep 2 Halve finales |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
1e klasse (2e fase) 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
1e klasse (4e fase) 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O21-1 |
Groep 1 J |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
JO12-2 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
1e klasse (2e fase) 7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
1e klasse (3e fase) 8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
2e klasse (4e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 2 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
Hoofdklasse (2e fase) 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
Hoofdklasse (3e fase) 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
Hoofdklasse (4e fase) 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
O21-1 |
Groep 1 I |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
JO19-2 |
Groep 2 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
2e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Regio Cup Groep 2 T |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
2e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2 |
Regio Cup Groep 1 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
JO17-1 |
1e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Groep 2 32 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO15-1 |
2e klasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 2 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 2 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 2 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO14-1 |
Onder 14, JO14-1, Groep 2 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
Onder 14, JO14-1, 2e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
Groep 2 Tussenronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
1e klasse 101 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO13-2JM |
Onder 13, JO13-2, Groep 3 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2JM |
Onder 13 zaterdag, JO13-2, 3e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2JM |
Onder 13 zaterdag, JO13-2, 3e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
D1 |
D-pupillen, D1, Groep 1 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen zaterdag, D1, 1e klasse 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
E2 |
E-pupillen zaterdag, E2, 3e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E2 |
E-pupillen zaterdag, E2, 2e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
E3 |
E-pupillen zaterdag, E3, 3e klasse 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E3 |
E-pupillen zaterdag, E3, 3e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |