D-selectie speelt voorbereidingstoernooi bij BAS

16 augustus 2009 11:52

Ook de D-selectie van Blauw Geel '55 is druk bezig met de voorbereiding op het aankomende seizoen. Afgelopen zaterdag werd vroeg afgereisd naar sportpark De Schelp in Biddinghuizen om een voorbereidingstoernooi te spelen bij BAS.

De D-selectie speelde 4 wedstrijden tegen ploegen uitkomend in de 1ste klasse en de hoofdklasse. In de eerste wedstrijd tegen 1ste klasser en tevens de thuisploeg BAS werd met 2-2 gelijkgespeeld en daarna werd met 1-0 verloren tegen hoofdklasser sv Urk. Na deze wedstrijden begon de ploeg van Blauw Geel '55 in zijn eigen spel te komen maar werd er wel onverdiend met 1-0 verloren van DOS Kampen. In de laatste wedstrijd werd de sterke hoofdklasser asv Dronten goed onder druk gezet maar werd er wederom onverdiend met 1-0 verloren.

Al met al was het toernooi een goede test om te zien waar de jongens op dit moment staan en waar nog aan gewerkt moet worden. Tegen de sterke tegenstanders werd goed voetbal laten zien en hebben de jongens prima gepresteerd.


Reacties:

16 augustus 2009 om 11:58:19 geschreven door J.. de Groot

Helemaal mee eens Het was erg leerzaam en leuk ondanks de tropische temperatuur. Hans

Een reactie toevoegen:

U moet ingelogd zijn voordat u een reactie kan plaatsen.

Selectsponsors

Agenda

  • 16 juni 2012 15:00

    Sponsortoernooi

  • 16 juni 2012 18:00

    sponsortoernooi

Contactinformatie

Sportpark 'Peppelensteeg'
Peppelensteeg 5
Postbus 2014
6710 CA Ede
0318 636579
info@blauwgeel55.nl