Wereldgoal Simon Kooiman beslist topper
29 januari 2012 22:57
,Een doelpunt zoals je zelden op de amateurvelden ziet", meende Blauw Geel '55 trainer Marcel van der Hoop. Hij doelde op het enige en beslissende doelpunt dat Simon Kooiman scoorde in de topper tweede klasse tussen Blauw Geel en 't Harde.
,,Een doelpunt dat op eredivisieniveau goed mee zou kunnen. En precies op tijd kwam, want de wedstrijd kon alle kanten op. Ik heb best in spanning gezeten of het wel zou lukken. Dit weekend kan niet meer kapot", vervolgde de succesvolle trainer. Die zijn team met verve de koppositie zag verdedigen en voorlopig alleen DFS uit Opheusden moet vrezen.
De thuisclub startte uitstekend. Als Frank van der Wagen en Michael Beekhuizen de kansen hadden benut was de ploeg eerder spekkoper geweest. ,,'t Harde zakte erg in en liet ons het spel maken. Dat recept hanteren steeds meer ploegen tegen ons en dan moet je sneller spelen. Het (bal)tempo lag vaak te laag", analyseerde van der Hoop.
Met de brilstand werd de tweede helft gestart. 't Harde kwam er af en toe gevaarlijk uit. ,,Dan moet je de rust bewaren en dat lukte. Des te langer een doelpunt uitblijft hoe meer geloof 't Harde in een goed resultaat kreeg", wist Marcel van der Hoop.
Onder impuls van de uitblinkers Dick Hoefakker en Michael Beekhuizen bleef de thuisclub strijden voor de fel begeerde winst en in de tachtigste minuut was het raak.
,,Simon Kooiman krulde de bal subliem langs de doelman. Maar de assist van Michael Beekhuizen, die daarmee zijn goede vorm bevestigde, mocht er ook zijn. Daarna zijn we niet meer in gevaar geweest. Of we klaar zijn voor de derby tegen Lunteren? Dat is een wedstrijd op zich. Eerst deze mooie zege maar eens laten bezinken", besloot Van der Hoop.
Bron: www.edestad.nl
Reacties:
Een reactie toevoegen:
Teamnieuws
Blauw Geel '55 sluit prachtig seizoen in stijl af (met fotoverslag)
Voorbeschouwing Blauw Geel 55 VSCO 61, zaterdag 12 mei 2012 aanvang 14.30 uur
Kampioen!!!!!!! (Update met fotoverslag Breun van Ruiswijk )
Blauw Geel '55 moet kampioenschap nog even uitstellen (met fotoverslag Breun van Ruiswijk)
Voorbeschouwing Blauw Geel '55 - ASV Dronten
De weg naar de Kampioenswedstrijd
Blauw Geel '55 op drempel 1e klasse
Blauw Geel '55 verslaat Lunteren en wint 2e periode (met fotoverslag)
Voorbeschouwing op Blauw Geel Lunteren 7 april
Offday Blauw Geel '55 tegen Zeewolde
Clubnieuws
De jaarlijkse triatlon - geef je snel op!
Laatste trainingen en trainingen selecties jeugd
Traditionele "Laatste Trainingsavond"
12 mei Omroep Gelderland bij Blauw Geel 55 VSCO 61
Blauw Geel '55 Kampioen 2e klasse G
Op 5 mei dan toch het langverwachte kampioenschap?
Ontknoping eredivisie te volgen in clubgebouw
Toernooiprogramma junioren en pupillen
18 april Vriendinnendag bij Blauw Geel '55
17 april Dames 1 tegen Nederlands Militair Vrouwenteam





