Blauw Geel 2- NSC 2

03 oktober 2011 12:40

De wedstrijd van 24 september tegen NSC werd op voorhand gezien als een hele belangrijke en ook zware wedstrijd. Door om 11 uur te verzamelen was er de gelegenheid te genieten van een overheerlijke kop krachtige soep, om diezelfde kracht vervolgens mee de wedstrijd in te nemen. In de bespreking werd er toch weinig gesproken over de tegenstander en de conclusie was dat wij gewoon van onze eigen kracht uit moeten gaan in deze competitie met onze huidige selectie.

opstelling ;

Michel

Wouter Ruben Michiel Melle

Wesley(65. Erwin) Karsten Jeroen B(70. John B)

Danny B Samir Tom S(70. John W)


Die kracht is vooral blijven voetballen en het creeren van kansen. In de eerste wedstrijden hebben wij al laten zien dat uitstekend te kunnen, alleen was het vandaag hopen op het beter benutten van de bij elkaar gevoetbalde kansen.

Het begint gaf de indruk dat er vandaag met gemak gewonnen zou kunnen worden. In verhouding tot de statistieken die NSC kon overleggen voor de wedstrijd was het niveau van de gasten uit Nijkerk in de eerste helft niet om wakker van te liggen. In de 11e minuut was het dan ook raak, een perfect geplaatste uittrap van Michel, uitstekend verlengd door Samir en koelbloedig afgemaakt door Danny B. Blauw Geel bleef alert op het geklungel achterin bij NSC wat Tom S. in de gelegenheid stelde de score uit te breiden maar hij raakte teleurstellend de paal.

Na rust was Blauwgeel scherp, met name Tom S. die zijn misser in de eerste helft deed vergeten door zeer alert te reageren op een corner die bij de 2e paal neerviel, 2 – 0. Echter na deze 2e goal verslapte de wedstrijd vooral aan zijde van blauw geel. Vervolgens werd bij NSC ieder middel geheiligd om nog een resultaat te kunnen boeken. Het enige resultaat waarmee zij zouden vertrekken was een rode kaart in de 72e minuut door een vieze overtreding op Wouter. Blauwgeel ging meer achteruit lopen wat leidde tot een misverstand in de verdediging waardoor de gasten aan hun doelpunt geholpen werden.

Al met al is Blauwgeel weer 3 punten rijker en heeft op deze manier toch de mineur van vorige week bij lunteren van zich afgespeeld. Wel was het opvallend dat er weer enkele toch 100% kansen gemist werden, als er meer geprofiteerd word van deze mogelijkheden kan er wellicht een keer een monsterscore neergezet worden.




Reacties:

Er zijn geen reacties geplaatst.

Een reactie toevoegen:

U moet ingelogd zijn voordat u een reactie kan plaatsen.

Selectsponsors

Agenda

  • 16 juni 2012 15:00

    Sponsortoernooi

  • 16 juni 2012 18:00

    sponsortoernooi

Contactinformatie

Sportpark 'Peppelensteeg'
Peppelensteeg 5
Postbus 2014
6710 CA Ede
0318 636579
info@blauwgeel55.nl