Nederlaag 3e elftal
21 september 2011 13:52
Blauw geel 3 verliest in Barneveld
Na een goede seizoensstart, 2 gespeeld 2 gewonnen, moest Blauw geel 3 afreizen naar Barneveld voor de wedstrijd tegen SDVB 5. Omdat onze trainer een weekend weg was in Londen moest Roland Hendriksen ons naar de overwinning coachen. Roland geen onbekende van ons kwam met de volgende opstelling in de wedstrijdbespreking:
Erik, Jos, Gerwin, Bilal, Nol, Glenn, Patrick, Ismael, Dennie, Rick en Aris.
Op de bank zaten: Placide, Jeroen en Lampie.
Na een rustig begin van de wedstrijd waarbij blauw geel een licht overwicht had kantelde na 30 minuten de wedstrijd volledig door een scheidsrechterlijke beslissing. Rick zag een bal tussen hem en de laatste man vallen en probeerde deze met een sliding te redden. Hierop trok de scheidsrechter een directe rode kaart waarbij veel vraagtekens gezet kunnen worden. Ondanks dat we met een man minder speelden gingen we richting de thee met de brilstand nog op het bord.
In de rust werd er op gehamerd dat we de linies kort op elkaar moesten houden en dat we nog 3 verse wissels hadden die het verschil konden maken. SDVB was ondanks de numerieke meerderheid nog niet echt gevaarlijk geworden.
In de 2de helft was er weinig van te zien dat blauw geel met een man minder speelde. Blauw geel probeerde nog zo veel mogelijk het spel te maken en druk te geven richting de tegenstander. Aris had in de 2de helft een goede actie aan de zijkant en werd hierbij de wedstrijd uitgeschopt, tot verbazing van een ieder gaf de scheidsrechter hier maar een gele kaart. Aris moest helaas geblesseerd de wedstrijd verlaten en Roland besloot hierop om gelijk 3 verse krachten in te brengen. Uiteindelijk wist Barneveld toch de 1-0 te maken door slecht uitverdedigen van ons. Het verzet was redelijk gebroken en wij moesten verder van de goal spelen. Dit resulteerde in een corner voor sdvb die wederom door niet sterk verdedigen in de 2-0 veranderd. De kopjes gingen hangen aan blauw geel zijde en uiteindelijk kwam de 3-0 op het (fictieve) scorebord. Na de 3-0 wist Placide nog een penalty uit te lokken en Ismael wist deze op koelbloedige wijze af te maken. Wat er daarna allemaal nog in de laatste minuten gebeurde is op zijn minst gezegd vreemd. De scheidsrechter floot na een goede actie van Nol wederom voor een penalty (hands). Maar liet zich door de druk van de tegenstander toch verleiden tot een achterbal voor SDVB. Dit in overleg met de clubgrensrechter van de blauw witte!
Al met al kunnen we spreken van een teleurstellende middag voor het 3de. Maar we weten dat we voor de thuiswedstrijd kans maken tegen deze jongens. Deze week dus ook gewoon weer hard trainen en ons opmaken voor de derby tegen Bennekom.
Reacties:
Een reactie toevoegen:
Teamnieuws
Goede afsluiting eerste seizoenshelft Blauw Geel '55 3
Dubbele nederlaag Blauw Geel '55 3
Eindelijk weer winst voor Blauw-Geel 3
Gelijkspel 3e bij DZC
Nederlaag 3e tegen ESA 3
Het Derde speelt gelijk in derby op warme nazomerdag
Nederlaag 3e elftal
Prima start 3e elftal
Blauw Geel 3 houdt degradatiespook voorlopig buiten de deur.
Het Derde laat punten glippen…
Clubnieuws
De jaarlijkse triatlon - geef je snel op!
Laatste trainingen en trainingen selecties jeugd
Traditionele "Laatste Trainingsavond"
12 mei Omroep Gelderland bij Blauw Geel 55 VSCO 61
Blauw Geel '55 Kampioen 2e klasse G
Op 5 mei dan toch het langverwachte kampioenschap?
Ontknoping eredivisie te volgen in clubgebouw
Toernooiprogramma junioren en pupillen
18 april Vriendinnendag bij Blauw Geel '55
17 april Dames 1 tegen Nederlands Militair Vrouwenteam





